Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Uspořádání šatní skříňě
  4. Jak snadno a levně uspořádat šatní skříň

Jak snadno a levně uspořádat šatní skříň

 

Vyjměte veškeré oblečení

Veškeré oblečení, jako jsou obuv, doplňky, svetry, džíny a jiné,  ze své šatní skříně vydělejte a dejte na jednu hromadu. Jestliže máte koberec u skříně, použijte vysavač k jeho vyčištění, pokud máte kusový koberec, nachystejte jej bokem k vyprášení. Nyní vaši prázdnou skříň důkladně vymyjte jarovou vodou.

 

Ukládejte věci systematicky

Tento způsob se vám může zdát fádní, ale pokud nechcete mít už zítra rozházené oblečení a naopak toužíte mít vše přehledné a v blesku rychle najitý váš milovaný svetr, uložte své věci do kategorie. Pásky dejte k páskům, sluneční brýle k brýlím, košile, kalhoty a jiné.

 

Použijte ramínka

Znáte to, pověšená prázdná ramínka, která spolu častokrát bojují a kroutí se jedno přes druhé. Proto se snažte veškerá ramínka zaplnit robustními svetry, kostýmky, sakama a tak dále. Pověšením věcí, které jdou špatně skládat, zajistíte skříni elegantní a zjednodušený vzhled. Jen se ujistěte, že na svoje drahé obleky a svetry používáte vhodná ramínka s širokými a zakulacenými rameny.

 

Úspora místa pomocí rolování

Legíny, šortky, pyžama a jiné oblečení, které jsou tenké a ohebné, doporučujeme přeložit a srolovat do tvaru válce. Tato technika bude velkou úsporou vašeho šatního prostoru, kterého není nikdy dostatek. Avšak nedoporučujeme tímto způsobem skladovat bavlněná trička, která se lehce mačkají. Na trička si oddělte jednu polici a jedno na druhé poskládejte. Pokud vám skládání triček jeví nějaké potíže, doporučujeme zakoupit skládací desku, kterou najdete v našem online obchodě.

Srolované oblečení jednoduše vložte do boxů, které jste umístili buď do šuplíků, nebo do spodní části skříně.

 

Svislé ukládání

Každá skříň má své tajné místečko, které při správném využití a uspořádání zvýší skladovací prostor. Ano, hovoříme o vertikálním prostoru. To znamená, že můžete využít horní police, dveře i nevyužitý prostor mezi podlahou a vrchní části skříně. Už máte rozhodnuto, jak využijete svislý prostor? Vertikální možnost ukládání je výbornou volbou pro boty nebo kabelky. Milujete boty a máte jich opravdu hodně? Doporučujeme pořídit si lehký botník, který je velmi skladný a jeho části se dají jednoduše skládat podle výšky vaší skříně.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz